Z ogromną radością dzielimy się wspaniałymi osiągnięciami naszych uczniów i nauczycieli na arenie międzynarodowej! W ubiegłym roku szkolnym Społeczna Jedynka realizowała inspirujące projekty eTwinning, które zdobyły prestiżowe Krajowe Odznaki Jakości! 🎉

🌿 „Autumn Leaves are Falling Down”- projekt klas 0a i 0b, koordynowany przez panie Paulinę Murszewską i Monikę Jurkiewicz, rozwijał u dzieci kreatywność, ciekawość świata oraz językowe zdolności w języku angielskim. Wcielając się w role młodych odkrywców, nasi najmłodsi mieli okazję badać jesienną przyrodę i doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne.

🎨 „Children in Museums”- pani Monika Jurkiewicz zaprosiła uczniów do odkrywania światowej kultury i historii poprzez kontakt z muzeami. Dzięki temu projektowi dzieci zdobywały wiedzę o dziedzictwie kulturowym, archeologii i historii, ucząc się przez zabawę, role-play oraz praktyczne ćwiczenia językowe. Była to podróż pełna odkryć i nowych perspektyw, która wzmocniła ich rozumienie globalnego dziedzictwa.

📜 „Our Folklore – Your Stories”- p   rojekt pani Małgorzaty Dwórznik, realizowany z klasą 4a, pozwolił uczniom zgłębiać różnorodne europejskie dziedzictwo. Uczniowie w kreatywny sposób dzielili się i poznawali ludowe historie swoich krajów, korzystając z narzędzi cyfrowych i rozwijając kompetencje w zakresie świadomości kulturowej. Było to przedsięwzięcie promujące wspólne wartości europejskie, jednocześnie rozwijające umiejętności cyfrowe, komunikacyjne i społeczne.

Te wyróżnienia to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że nasze projekty spełniają najwyższe standardy edukacyjne, wykorzystując innowacyjne podejście i nowoczesne technologie we współpracy z europejskimi szkołami. 🇪🇺

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i ogromne podziękowania za ich zaangażowanie! Jesteśmy dumni, że wspólnie tworzymy szkołę, która inspiruje do odkrywania, rozwoju i współpracy na najwyższym poziomie! 🤩🥳

#eTwinning #QualityLabel #InnowacyjnaEdukacja